Назарет — місто на півночі Ізраїлю, один зі священних для всього християнського світу, де, згідно з Новим Заповітом, жив і виховувався Ісус, і тут же Богородиця отримала від ангела Святу Звістку. Назарет розташований в ніжней Галілеї, в самому центрі долини.

Тут, в оточенні гір, знаходяться декілька головних святинь християнського світу. Храм Благовіщення, найбільший храм на Близькому Сході, який височить в центрі міста. Храм стоїть в тому місці, де, як вважають християни, ангел Гавриїл з»явився перед Марією та розповів про народження Христа.
Це місто релігії і віри, духовності і святості, що володіє багатою історією, археологією і чарівністю Близького Сходу. 2000 років тому місто було маленьким єврейським селом, через всього лише декілька століть став оплотом християнства візантійського періоду. Протягом цього часу місто Назарет стало широко відоме, і, завдяки бажанню багатьох віруючих побачити місто, де жили Діва Марія і Ісус.

Сьогодні Назарет є найбільшим арабським містом в Ізраїлі, в якому налічується близько 30 церков, монастирів, мечетей і старовинних синагог. Жодна екскурсія в Старе місто Назарету не обходиться без відвідин місцевого ринку, який став популярною і широко відомою пам’яткою завдяки барвистим прилавкам і величезному вибору товарів.