Угорщина – Греція (Халкідіки – Салоніки – Метеори – Корфу) – Італія -Львів

“ДОРОГОЮ СВЯТИХ ОТЦІВ”

1 День  05:30 збір групи на ж/д вокзалі м. Львова. 06:00 виїзд . Перетин кордонів.Транзитний проїзд через Угорщину. Прибуття у Сербію. Поселення у готель. Ночівля.

2 День  Сніданок. Служба Божа. Виселення з готелю.Переїзд до Греції, м. Салоніки. Поселення в готель. Вільний час, можливість скупатися в морі. (залежить від погоди, та часу приїзду). Вечеря. Ночівля.

3 День   Сніданок. Служба Божа. Виселення з готелю. Виїзд на оглядову екскурсію м. Салонікивідвідування міського акрополя (Верхнє місто), Влатадського монастиря, монастир св.Феодори, де знаходяться її святі мощі. Храм св.Софії (Премудрості Божої), де знаходяться мощі св.. Василія, Митрополита Фессалонікійського. Храм св.. великомученика Дм .Солунського , небесного покровителя міста.В храмі знаходяться його мощі, а також мощі св.. Анісії і св.. Грирогія, Митрополита Іраклії. Під вівтарем збереглась крипта, де був заточений св.. Дмитрій, і де прийняв мученицьку смерть. Переїзд до м. Каламбака. Поселення у готель (в готелі є критий басейн). Ночівля

4 День   Сніданок. Служба Божа. Виселення з готелю. Виїзд на Метеори-8 чудо світу. Це комплекс монастирів, розташованих на високо горах. Екскурсія.Переїзд до портового містечка  Ігуменіци, переправа на острів Корфу. Поселення у готель.Ночівля

5 День   Сніданок. Екскурсія у КорфутаунХрам, де знаходяться мощі св.Спиридона Тримифунтського. Кафедральна церква святої Богородиці Спіліотіссиа- де покояться мощі Імператриці Феодори ,а також багато інших храмів і монастирів острова з мощами святинь.Відпочинок на морі. 17:00 – переїзд паромом до Ігуменіци, з відти паромом до м. Барі (Італія)

6 День  Літургія в соборі св. Миколая. Барі. Це портове місто відоме тим, що в Соборі св. Миколая зберігаються мощі св. Миколая-Чудотворця. Історія тут починається у XI ст., коли грецька (Візантійська) імперія переживала важкий час. Жителі міста Барі, розташованого на березі Адріатичного моря, вирішили врятувати мощі святителя Миколая, спорудивши кораблі, які вирушили на пошуки. 8 травня кораблі повернулися до Барі, і скоро радісна звістка облетіла все місто. Наступного дня, 9 травня, мощі святителя Миколая урочисто перенесли до церкви святого Стефана, що знаходилася недалеко від моря. Через рік була побудована церква на честь святителя Миколая і освячена папою Урбаном II, де знаходяться мощі святого і зараз. Переїзд в Сан Джованні Ротондо о 17:00. Вечеря. Ночівля.

7 День   Сніданок. Невеличке містечко Сан Джованні Ротондо – місце особливої благодаті, місце служіння отця Піо (у хрещенні – Франциск) Форждоне з П’єтрельчини – великого мужа молитви, стигматика і чудотворця сучасності.Ми відвідаємо Санктуарій Санта Марія-делле-Граціе, Базиліку Сан Піо (мощі Святого отця Піо), Музей отця Піо. Вечеря. Ночівля.

8 День   Сніданок. Сан Джованні Ротондо . Вільний час. Переїзд до Монте-Сант-Анжело, місто Архангела Михаїла. Переїзд до Асижу (виїзд о 15:00). Поселення в готелі. Ночівля

9 День   Сніданок. Асижце місто, краса і спокій якого торкаються глибини душі кожного паломника. Дорогою до Асижу ми ознайомимось з життям двох його найвідоміших дітей Св. Франциска та Св. Клари. В цей день ми відвідаємо чотири церкви Асижу, Базиліку Св. Марії та Ангелів, з якою пов’язане одне з найбільших чуд в житті св. Франциска, церкву Св. Дям’яна, яку Франциск відбудував своїми руками, Базиліку Св. Франциска, де спочивають мощі святого, в якій у нас буде Літургія, та Базиліку Св. Клари.Переїзд до Падуї. Ночівля.

10 День Сніданок. Молитва до святого Антонія за заступництво і мир в наших сім’ях. Оглядова екскурсія, відвідання великого храмового комплексу – собор св. Антонія Падуйського – місце, яке найчастіше відвідують паломники з усього світу. Переїзд до Угорщини. Ночівля.

11 День  Сніданок. Відпочинок на термальних водах озера Хевіз, це найважливіший центр лікувального туризму Угорщини. Найбільше лікувальне озеро в Європі природного вулканічного походження з теплою водою і торф’яним дном. Озеро розташоване посередині величезного парку. У воді плавають рожеві латаття, привезені сюди з Індії. Вони є символом міста і зображені на його гербі.

13:00- повернення до України. Пізній приїзд до Львова.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

  • Проїзд автобусом по маршруту;
  • Супровід керівника/священика;
  • Нічліги та харчування в готелях згідно програми;
  • Квитки на паром Ігуменіца – острів Корфу – Ігуменіца – Барі;
  • Медичне страхування;

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

  • Витрати на екскурсійне обслуговування, вхідні квитки – 50 Євро
  • Особисті витрати