Паломництво до Меджугорії

26.04 – 02.05.2017

1 день
06.00 зустріч групи біля центрального залізничного вокзалу м.Львова. Посадка в автобус.Переїзд через Карпати до угорського кордону. Прибуття у Марія Повч. Відвідання базиліки, де знаходиться чудотворна ікона Божої Матері та монастир Св. Михаїла. Вшанування ікони. Молебен до Богородиці. Обід. Переїзд до Будапешту. Поселення в готель.Нічліг.

2 день
Сніданок. Вільний час, можливість відвідати термальні купальні “Сечені” (орієнтовно 15Є). Один з найбільших термальних комплексів Європи, поняд 15 відкритих та критих басейнів, 10 ароматизованих саун, лікувальна вода, що піднімається з глибини понад понад 1256м. та має температуру 77 градусів за Цельсієм. Переїзд до Боснії та Герцеговини. Прибуття до Меджугор’ї, поселення в готелі. Вечеря. Нічліг.

3 день
Сніданок. Ранішні молитви. Божественна Літургія. Молитва Вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Відвідання мироточивого Хреста. Вільний час для приватної молитви та відпочинку. Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї: молитва Вервиці, молитва за зцілення, адорація Найсвятіших Тайн.Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

4 день
Божественна Літургія.Сніданок. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Вільний час для приватної молитви та відпочинку. Вечірня молитовна програма.Вечеря. Нічліг.

5 день
Ранішні молитви.Божественна Літургія. Вільний час для приватної молитви, відпочинку та купівлі сувенірів.(Строгий піст на хлібі та воді).Нічний переїзд до Австрії.

6 день
Ранішні молитви. Прибуття до столиці Австрії – Відня. Божествення Літургія у храмі Св. Варвари УГКЦ, каплиця Св. Йосафата Кунцевича, благословення прочан мощами Св. Варвари та Св. Йосафата Кунцевича. Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана,пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів, що зачаровує своєю величчю та неповторною архітектурою в стилі бароко. Вільний час.Переїзд до Польщі.Поселення у готелі. Нічліг.

7 день
Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю. прибуття до м. Ченстохова. Божественна Літургія. Відвідини головного центру культу Марії в Польщі, монастир на Ясній Горі з чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської на Ясній Горі. Переїзд до кордону. Прибуття до центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

Вартість Туру: 255є з особи*
* — ціни вказані у іноземній валюті лише з інформаційною метою і до реклами не відносяться.
Всі фінансові операції проводяться лише у гривні по комерційному курсу на день оплати.

У вартість туру входить:
– Проїзд автобусом єврокласу згідно з маршрутом;
– Духовий супровід священника;
– Супровід курівника
– 5 ночівель у готелі;
– 4 сніданки; 3 вечері; 1 обід;

У вартість туру не входить:
– Візовий збір – 35є;
– Послуги візового центру – 20є;
– Проїзд у громадському транспорті та екскурсійна програма згідно з маршрутом – 15є;
– Медичне страхування;
– Особисті витрати.