Проста Розкіш

Наша місія полягає в тому, щоб запропонувати мандрівникам
економію і при цьому ж надати можливість обирати
розкішні пункти призначення.

Уже понад 25 років  ми даруємо свіжість мандрів, насолоди і здійснення мрій.
Кваліфікований персонал зустріне Вас теплою посмішкою та розповість про сучасні новинки туризму.

Саме з “ПЕТБО” Ваші омріяні подорожі стануть реальністю: прохолода Середземного Моря, близький Схід: Ізраїль, Єгипет, екзотичні країни, екскурсійні тури Європою.

Одним з основних видів діяльності ПП „Туристична фірма ПЕТБО ”  є в’їздний туризм. Фірма надає послуги по обслуговуванню груп, які приїжджають на Україну. Зокрема існує налагоджена співпраця з рядом туристичних фірм Польщі.

Туристичне обслуговування груп, які приїжджають в Україну, включає в себе розробку маршруту, організацію проживання, харчування, за бажанням надання послуг екскурсовода.

Ми здійнюємо:
  • Прийом іноземних туристів в Україні та у Львові (розроблено ряд авторських туристичних маршрутів по Поділлю, Гуцульщині, Криму, Львівщині, Чернігівщині та Волині).
  • Паломницькі тури в Ізраїль (регулярні, кожного місяця, цілий рік, крім літніх місяців).

  • Відпочинок в екзотичних країнах.

ВІДГУКИ ПРО НАС

Неодноразово їздила в закордонні поїздки разом з «ПЕТБО» і особисто з Ольгою Михайлівною. Задоволена організацією поїздок, відношенням особисто Ольги Михайлівни до нас туристів. Тому щиро вдячна і рекомендую пізнавати світ із «ПЕТБО».

Ольга Нагребецька

Кажуть в житті треба зробити три речі: посадити дерево, побудувати будинок і народити сина…Я вважаю, що тут треба додати, що кожному християнину треба відвідати Святу Землю. Цієї осені збулася моя мрія, завдяки ПЕТБО і Ользі Михайлівні, зокрема, я відвідала Ізраїль. Хоч яка багатогранна наша мова, але мені бракує слів, щоб описати всі свої враження. Тут треба бути і бачити, треба відчути і зрозуміти, і обов’язково вірити…

Наталія Назар

Від імені групи,щиро вдячні за поїздку.Особисто для Ольги Михайлівної,хай Господь благословить вам здоров’я,і плідної праці.Все було гарно,духовно-піднесено,і професійно сплановано.
З повагою група поломників міста Горохова,Волинської області,які перебували на Святій Землі,з 1 по 8 вересня.На наступний рік плануємо і ще одну поїздку разом із вашою фірмою «Петбо».

отець Роман з м. Горохів

Хоча пройшов тривалий проміжок часу після незабутньої паломницької поїздки на Святу Землю у вересні цього року у супроводі о. Олега і о. Володимира — та позитивні враження і багатющий набутий під час прощі духовний досвід заставляють мене написати слова подяки всім причетним до організації цієї поїздки.Дякую за високу професійність, уважне ставлення до потреб групи у всіх аспектах від Ольги Михайлівни і до кожного працівника фірми, що вклав свою працю для реалізації такої мандрівки. Велика подяка також духовним наставникам о. Олегу і о. Володимиру за уроки нашого духовного вдосконалення.

Оксана