Мертве Море, розташоване в Іудейській пустелі, є найнижчою точкою нашої планети (приблизно421 метрнижче рівня моря). Воно існує більше 5000 років. Це унікальне по цілющих властивостях море утворилося на східно-африканському розломі, на кордоні Ізраїлю з Йорданією.

Нашим предкам з давніх давен були відомі цілющі властивості клімату і насичені мінеральними речовинами води Мертвого моря. Купання в Мертвому морі є дуже захоплюючим і корисним заняттям: не докладаючи абсолютно жодних зусиль можна лежати на воді, читати або дивитися на небо, всі м’язи тіла повністю розслабляються і залишається відчуття, ніби щойно Ви пройшли курс оздоровчого масажу.

Мертве Море перетворилося на створене самою природою цілюще джерело. Бром сприяє розслабленню нервової системи, магній підвищує тонус і освіжає шкіру, покращується кровообіг та обмін речовин. Вода мертвого моря заспокоює нервову систему, очищає шкіру від відмерлих непотрібних клітин, уповільнює старіння шкіри, підвищує її еластичність і багато що інше. Вода і глина цього Святого озера володіють вираженою протиалергічною і протизапальною дією, запускають ряд біохімічних процесів в шкірі, що приводять до омолоджуючого ефекту на весь організм.

Натуральна чорна глина Мертвого моря для обличчя та тіла — суміш морських мінералів і органічних речовин — формувалася протягом тисяч років. Мінерали дозволяють збагатити клітки киснем, покращуючи їх метаболізм, результатом чого є краще виведення токсинів з організму, волога краще затримується в шкірі. Завдяки цьому значно покращується якість шкіри, її еластичність, зменшується кількість зморшок, а також робить можливим успішне лікування наступних захворювань:
– шкірні захворювання (псоріаз, екзема, вугрі, нейродерматит)
– мязові і загальні (поліартрити, міастінії, міозити, колагенози)
– распіраторні (бронхіальна астма, бронхіти, пневмонія, синусити)
– неврологічні (астенії, вегетосусдинні дистонії, безсоння, фізична реабілітація)
– андрологічні (чоловіче і жіноче безпліддя, простатиту, імпотенція).