Ейлат розташований у найпівденнішій частині Ізраїля, на березі Ейлатської ( Акабської) затоки Червоного моря. Зручне місце розташування приваблює багатьох туристів з різних країн світу. Не дивлячись на жаркий клімат, перебування в Ейлаті переноситься дуже добре завдяки низькій вологості. Європейський сервіс, можливість спокійно насолоджуватися відпочинком, а головне – це, звичайно ж, Червоне море, піщані береги, гірські і пустинні пейзажі, приємний клімат, прекрасні готелі, безліч ресторанів, кафе, барів і нічних клубів – це те, що найбільше приваблює туристів.

Багатий підводний світ Ейлатської затоки приваблює сюди величезну кількість любителів підводного спорту.
Головними пам’ятками міста є: кораловий риф – най північніший в світі, підводна обсерваторія з рідкісними рибками і морськими тваринами, риф дельфінів, всілякі морські види спорту і розваги, дитяче водне містечко з басейнами і горами.

Так само Ейлат відомий як «місто — Tax Free» — всі ціни в Ейлаті звільнені від податків, що значно знижує вартість покупки товарів найвідоміших марок. Ізраїльтяни вважають, що найкрасивіший загар можна отримати лише на курортах Ейлату. Якщо ви любите сонце, море, відпочинок і розваги — це місто для вас!