Середньовічний Львів та замки Закарпаття

1 день.
Приїзд до Львова зранку. Зустріч групи з представником фірми і екскурсоводом.
Поселення в готелі в центрі міста (при наявності вільних місць в готелі в ранній період, поселення – від 13.00).
Автобусна екскурсія на Високий замок: панорама міста з висоти пташиного польоту.
Екскурсія на Личаківський цвинтар – одного з найбільших європейських некрополів, екскурсія в музей народного побуту та архітектури під відкритим небом «Шевченківський гай ». Відвідування Собору св.Юрія – української Греко-католицької колиски.

Обід – 14.00 в кафе в центрі міста.
Пішохідна екскурсійна програма «Середньовічний Львів»: пл.Ринок з неповторними за епохою і стилем 44 будинками, Міська Ратуша, Кафедральний собор, Каплиця Боїмів, Домініканський і Успенський собори, вул.Вірменська – Вірменський собор.
Відвідування музеїв (факультативно): аптеки-музею, музею зброї «Арсенал». Прогулянка проспектом Свободи від пам’ятника Адаму Міцкевичу до Оперного Театру – екскурсія в Оперний Театр / при наявності спектаклю в цей день о 18.00 – факультативно відвідування.
Вільний час. Ночівля.

2 день.
Сніданок – 7.00.
Виїзд на екскурсію в Закарпатті через Верецький перевал: Чинадієво – огляд палацу графа Шенборна /19в./ – Ужгород: пішохідна екскурсія по місту: центральна вул. Корзо, Ужгородський замок, заснований в кінці ІХ століття давньоруським князем Лаборцем, де сьогодні розташовується експозиція Закарпатського краєзнавчого музею. Виїзд в Мукачево. Поселення в готелі в Мукачево. Обід. Ночівля.

3 день.
Сніданок.
Пішохідна екскурсія по м Мукачево: костел св, Йосипа (XIV ст.), Білий палац князів Ракоці (XVI-XVIIст.), міська ратуша (початок XXст.) та інші пам’ятки архітектури і скульптури. Відвідування Мукачівського замку «Паланок» (XIV-XVIIIст.) – пам’ятник історії і фортифікаційної архітектури. Овіяний легендами, прекрасно відреставрований замок є одним з найцікавіших пам’яток Закарпаття з давніх часів. Його історія пов’язана з історією майже всіх країн Центральної Європи.
Обід.
Виїзд до Львова.