«Свята Земля — Дорогою Христа»

1 день   Зустріч групи  в аеропорту , початок реєстрації, виліт. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів). Переїзд у м. Тверія. Поселення у готель. Нічліг.

2 день  Сніданок. Гора Тавор – місце Преображення Господнього. Божественна Літургія. Переїзд у  Назарет. Велика частина життя Ісуса Христа пов’язана з Галілеєю. Тут, в Назареті здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Богонемовля Ісус оселився разом зі Своєю Матір’ю і праведним Йосипом після повернення з Єгипту. Відвідаєм Базиліку Благовіщення, а також церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії. Поїдемо у невелике містечко  Кана-Галілейська,  де Ісус здійснив перше чудо, перетворив воду на вино. Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві. Переїзд до готелю, вільний час. Вечеря, нічліг.

3 день  Сніданок, ранішні молитви. Виселення з готелю. Виїзд у  Галілею,  де Ісус провів більшу частину свого земного життя. Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді.Божественна Літургія. Капернаум –Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра. Озеро Кінарет-Галілейське,  на березі якого  Христос знаходитьсобіучнів.У вільний час – прогулянка на кораблику Галилейським озером (за бажанням): (10 $ з особи), та обід з рибою Св. Петра (20 $ з особи).

Переїзд у місто Хайфа, яке розкинулося біля Середземного моря на схилах Біблійної гори Кармель.  Храм Святого Іллі.Панорама Бахайських садів.Переїзд до готелю у Вифлеємі, поселення. Вечеря, нічліг.

4 день   Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Єрусалим. В цей день ми познайомимося з найсвятішим для Християн містом – Єрусалимом, що є також  святим для Іудеїв і Мусульман. Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. На Храмовій горі розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. Відвідаємо Гефсиманський  сад і Церкву Усіх Націй, гробницю Діви Марії.

Повернення у  Палестину.  Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Також відвідаємо Молочний грот. Переїзд до готелю, вільний час. Вечеря, нічліг.

5 день  Сніданок.  Ранішні молитви. Єрусалим. Тут пройдемо Хресною дорогою (ВіаДолороза),відвідаємо  Храм Гробу Господнього, зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і побачити головну святиню християнства – Гріб Господній. Ви побачите світлицю Таємної Вечері на горі Сіон – Дорміціон (Бенедиктинський монастир). Ще багато дивного і сокровенного чекає Вас в Єрусалимі:  Церква Успіння Божої Матері, Гробниця Давида. Вечірні молитви. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Нічліг.

6 день  Сніданок. Ранішні молитви. Йордан – місце відновлення обітів хрещення паломників у водах Йорданських.Місто Єрихон розташований на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. За даними археологів, це одне з найдавніших міст світу, в ньому виявлені будови, що датуються VIII століттям до Р.Х.  Гора спокус – місце  спокуси Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея. Знамените дерево знаходиться в центральній частині Єрихону. «СмоковницяЗакхея» являє собою сикомора, має висоту 15 м при діаметрі крони в 25 м. Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині.  Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети.  Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Нічліг.

7 день  Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Бейт-Сахур, відвідини поля пастушків. Переїзд у Єрусалим. Відвідаємо Церкву Отче Наш та місце Вознесіння Господнього (стопа). Переїзд у Ейн Карем – старовинне селище неподалік Єрусалиму. За переданням християнської традиції – місце народження Івана Хрестителя та зустрічі Діви Марії і Єлизавети. Найважливішим місцем паломництва у ЕйнКарем є церква св. Івана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці 19 століття і знаходиться дещо вище від неї. Церква відвідин (літня резиденція Захарія). Дорога між ними веде до Джерела Марії. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Нічліг.

8 день  Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Виїзд у Ліддадо гробниці Святого Юрія.  Яффо – прогулянка по стародавньому місту. Яффо – одне  з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Традиційно вважається, що Яффо був заснований сином Ноя Яфетом. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і повернув із мертвих Товита. Вважається, що тут  Ной побудував свій ковчег, звідси відправився в дорогу пророк Іона, зробивши частину подорожі в череві кита. У музеї старого Яффо і на місці розкопок можна побачити археологічні свідчення, що розповідають про минуле міста. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон. Виліт в Україну, до Львова.

 • У вартість туру входить:
  – Авіапереліт
  – Зустріч/проводи в аеропорту;
  – Супровід керівника групи;
  – Проживання в готелях 3- 4*;
  – Харчування 2 –х разове (сніданки +
  вечері)
  – Екскурсії згідно програми;
  – Послуги гіда;
  – Мед. страхування на час поїздки;
  – Трансфери;
  – Супровід священика;
 • У вартість туру не входить:
  – Вхідні білети на екскурсії 22$ (одноразово);
  – Чайові (гіду та водію 30$(одноразово).

Фірма залишає за собою право змінювати час, порядок
та кількість екскурсій без зменшення загального об’єму
або змінювати їх на рівноцінні

* — ціни вказані у іноземній валюті лише з інформаційною метою і до реклами не відносяться.
Всі фінансові операції проводяться лише у гривні по комерційному курсу на день оплати.