«Свята Земля — Дорогою Христа»

18.12. – 25.12.2018

1 день  18.12       Зустріч групи в міжнародному аеропорту “Львов”  о 05:30. Виліт до Києва о 07:00.  Виліт до Ізраїлю о 10:55. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів). Переїзд у Галілею. Переїзд до готелю у м. Тверія. Вечеря, ночівля.

2 день 19.12       Сніданок. Виїзд у Назарет. Базиліка Благовіщення, церква Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії. Кана-Галілейська, де Ісус здійснив перше чудо. Підйом на Гору Тавор – місце Преображення Господнього. Повернення в готель. Вечеря. Вільний час Ночівля.

3 день 20.12   Сніданок. Виселення з готелю. Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді. Капернаум.Синагога, де проповідував Ісус. Табга – храм примноження Хлібів та риб. Галілейське море,  У вільний час для бажаючих прогулянка на кораблику Галілейським озером (10$ з особи), та обід з рибою святого Петра (20$ з особи). Переїзд у Вифлеєм. Поселення в готелі у Вифлеємі. Вечеря. Вільний час. Ночівля.

4 день 21.12   Сніданок. Переїзд у Вифлеєм. Базиліка Різдва Христового. Вифлиємська зірка, Каплиця Ясел. Поле Пастушків, Молочний грот. Переїзд до Єрусалиму. Виїзд на Оливну Гору. Гефсиманський сад. Базиліка Страстей Господніх. Гробниця Божої Матері, церква Отче Наш, місце Вознесіння Господнього (Стопа). Повернення в готель. Вечеря. Вільний час. Ночівля.

5 день 22.12   Сніданок. Переїзд до Єрусалиму. Відвідини будинку Якима і Анни – місце Різдва Богородиці. Молитовна хода – Віа Долороза (Хресна дорога). Сходження на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Храм Гробу Господнього, камінь миропомазання. Кімната тайної вечері. Церква Успіня Божої Матері. Гробниця Давида. Повернення в готель. Вечеря. Вільний час. Ночівля.

6 день  23.12   Сніданок. Переїзд до Віфанії. Ріка Йордан – місце відновлення обітів хрещення паломників у водах Йорданських. Монастир Святого Герасима. Переїзд у Єрихон. Дерево Закхея,  Гора спокус – місце спокуси Ісуса Христа дияволом. Повернення в готель. Вечеря. Вільний час. Ночівля.

7 день 24.12     Сніданок. Переїзд на Мертве Море. Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Відпочинок на Мертвому морі. Повернення в готель. Вільний час. Святкова вечеря. Участь у Різдвяних урочистостях на площі перед Базилікою Різдва Христового. Святкова Божественна Літургія на Полі Пастушків. Повернення в готель. Ночівля.

8 день 25.12   Сніданок. Виселення з готелю. Панорама Єрусалиму. Переїзд до Тель-Авіву в аеропорт. Реєстрація на рейс, виліт в Україну о 14:35. Приліт до Львова о 20:40.

     ВАРТІСТЬ ТУРУ: 830 $ особи*

 • У вартість туру входить:
  – Авіапереліт Львів-Київ-Тель-Авів-Київ-Львів
  – Зустріч/проводи в аеропорту;
  – Супровід керівника групи;
  – Проживання в готелях 3- 4*;
  – Харчування 2 –х разове (сніданки +
  вечері)
  – Екскурсії згідно програми;
  – Послуги гіда;
  – Мед. страхування на час поїздки;
  – Трансфери;
  – Супровід священика;
 • У вартість туру не входить:
  – Вхідні білети на екскурсії 20$ (одноразово);
  – Чайові (гіду та водію 32$(одноразово).

Фірма залишає за собою право змінювати час, порядок
та кількість екскурсій без зменшення загального об’єму
або змінювати їх на рівноцінні

* — ціни вказані у іноземній валюті лише з інформаційною метою і до реклами не відносяться.
Всі фінансові операції проводяться лише у гривні по комерційному курсу на день оплати.