«Свята Земля — Дорогою Христа»

1 день   зустріч групи в аеропорту . Виліт в Ізраїль. Приліт в аеропорт “Бен – Гуріон” в Тель-Авіві.  Трансфер до м. Тверія. Поселення в готелі. Вечеря. Нічліг.

2 день Сніданок. Виїзд у Назарет: Базиліка Благовіщення, церква Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії. Кана Галілейська – місце, де  Ісус зробив своє перше чудо. Гора Фавор – місце Преображення Господнього. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

3 день Сніданок. Виселення з готелю. Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді. Капернаум. Синагога, де проповідував Ісус. Табга – Храм примноження Хлібів та риб. Озеро Кінарет- Галілейське море. По бажанню трапеза на березі озера рибою Святого Петра (20 дол.). Поселення в готелі у  Вифлеємі. Вечеря. Нічліг.

4 день  Сніданок. Вифлиєм: Базиліка Різдва Христового, Вифлиємська зірка, Каплиця Ясел. Поле Пастушків, Молочний грот. Переїзд до Єрусалиму. Єрусалим – це місто, краса і святість якого зливаються у вічну пісню туги за ним для кожного, хто колись його відвідав. Панорама міста. Виїзд на Оливну Гору. Гефсиманський сад. Базиліка Страстей Господніх. Гробниця Божої  Матері, церква Отче Наш, місце Вознесіння Господнього (Стопа). Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.

5 день  Сніданок. Будинок Якима і Анни- місце Різдва Богородиці. Купіль Віфезди. Хресна  Дорога (Віа Долороза). Храм Гробу Господнього – місце розп’яття і воскресіння   Христа. Свята Голгофа. Кімната тайної вечері. Церква Успіня Божої Матері.  Гробниця Давида. Вечеря. Нічліг.

6 день  Сніданок. Служба Божа біля Гробу Лазаря. Омивання паломників у священних водах ріки  Йордан. Монастир Святого Герасима. Дерево Закхея. Гора Спокуси. Панорама монастиря Хозевіта. Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

7 день Сніданок. Виїзд на Мертве Море. Відпочинок. Повернення в готель о 16.00 год. Вільний час. Святкова вечеря. Виїзд на площу перед Храмом Різдва Господнього. Участь у Різдвяних урочистостях.  23.00 – Святкова Літургія на Полі Пастушків. Повернення в готель. Нічліг.

8 день Сніданок. Виселення з готелю. Панорама Єрусалиму.  Переїзд в аеропорту. Виліт в Київ о 14.00. Приліт.

 • У вартість туру входить:
  – Авіапереліт
  – Зустріч/проводи в аеропорту;
  – Супровід керівника групи;
  – Проживання в готелях 3- 4*;
  – Харчування 2 –х разове (сніданки +
  вечері)
  – Екскурсії згідно програми;
  – Послуги гіда;
  – Мед. страхування на час поїздки;
  – Трансфери;
  – Супровід священика;
 • У вартість туру не входить:
  – Вхідні білети на екскурсії 22$ (одноразово);
  – Чайові (гіду та водію 32$(одноразово).

Фірма залишає за собою право змінювати час, порядок
та кількість екскурсій без зменшення загального об’єму
або змінювати їх на рівноцінні

* — ціни вказані у іноземній валюті лише з інформаційною метою і до реклами не відносяться.
Всі фінансові операції проводяться лише у гривні по комерційному курсу на день оплати.