1 день

Зустріч паломників у аеропорту. Виліт в Ізраїль . Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів). Вечірні молитви. Переїзд до Палестини, поселення в готель у м. Вифлеєм. Вечеря. Нічліг.

 2 день 

Сніданок. Виселення з готелю.  Переїзд у Юдейську пустелю. Божественна Літургія о 8.30.Ріка Йордан, чин відновлення хресних обітів паломників у її водах. Переїзд у Єрихон, який розташований на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. За даними археологів, це одне з найдавніших міст світу, в ньому виявлені будови, що датуються VIII століттям до Р.Х.  Гора спокус – місце  спокуси Ісуса Христа дияволом. Переїзд на кордон Allenbi  до Йорданії. Проходження кордону. Переїзд у столицю Йорданії Аман. Екскурсія містом.Захоплююча екскурсія по столиці Йорданії Аммана. Ви побачите старовинну цитадель, римський храм Геркулеса, візантійську церкву, палац Губернатора епохи Омейядів, археологічний музей і Римський амфітеатр.Переїзд до готелю, поселення відпочинок. Вечеря. Нічліг. 

 3 день 

 Божественна Літургія. Сніданок. Переїзд на Екскурсію в Петру. Петра – найпопулярніша пам’ятка Йорданії серед паломників. Це унікальне місто було висічене набатейцями в скельному масиві понад 2000 років тому. які в залежності від часу доби забарвлюються в рожевий, темно-червоний або пурпурний колір. Головна визначна пам’ятка – це Скарбниця (Палац Ель Хазне), сотні висічених в скелях величних храмів, царських гробниць, водних каналів і культових споруд не залишать нікого байдужим і запам’ятаються на все життя. У стародавньому місті ви побачите театр на 3000 місць 1 століття н.е., Палац-надгробок в римському стилі і Каср аль-Бинт – єдина збережена окремо розташована будівля. Вільний час. Повернення до готелю, відпочинок. Вечеря. Нічліг. 

4 день 

Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.Ви відвідаєте місто Мадаба або “місто мозаїк”, як ще його називають. У храмі Святого Георгія побачите візантійську мозаїчну карту Близького Сходу – найдавнішу з відомих на сьогоднішній день. Після переїзд до Гори Небо – місця поховання пророка Мойсея. У Вас буде унікальна можливість помилуватися видом на Мертве Море, юдейські Гори, долину річки Йордан.Переїзд на кордон до Ізраїлю. Проходження кордону. Переїзд у Назарет. Велика частина життя Ісуса Христа пов’язана з Галілеєю. Тут, в Назареті здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Богонемовля Ісус оселився разом зі Своєю Матір’ю і праведним Йосипом після повернення з Єгипту. Відвідаєм Базиліку Благовіщення, а також церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії.Вечірні молитви. Переїзд у готель, поселення. Вечеря. Нічліг.

 5 день

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.  Переїзд до підніжжя гори Тавор. Підйом на гору мікроавтобусами.Гора Тавор – місце Преображення Господнього. Переїзд у Канну. Невелике містечко  Кана-Галілейська, де Ісус здійснив перше чудо, перетворивши воду на вино.  Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві. Переїзд до Галілейського озера. Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді. Божественна Літургія. Саме у Галілеї прозвучали перші проповіді Христа. Подорожуючи  по Галілеї, паломники переживають євангельські події на тих місцях, де вони відбувалися, слухають слова Христа там, де вони були сказані.  Озеро Кінерет-Галилейське,  на березі якого  Христос знаходить собі учнів. Капернаум – Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра.Вечірні молитви. Переїзд до Палестини. Поселення у готель у Вифлеємі.  Вільний час, вечеря. Нічліг.

6 день 

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Бейт-Сахур.  Літургія о 8.00.  Відвідини поля пастушків. Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині.  Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. У Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Глибина  в північній частині досягає 400 м, в південній- всього 10 м. Вміст солей і мінералів в нім вдесятеро більший, ніж в звичайному морі. Відвідини фабрики косметики Мертвого моря.Преїзд у Вифлеєм. Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Також відвідаємо  Молочний грот.Вечірні молитви. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Нічліг.

7 день 

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Єрусалим.  Переїзд у Єрусалим. В цей незабутній день ми познайомимося з найсвятішим для Християн містом, що є так само святим для Іудеїв і Мусульман. Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. Кармелітський монастир, церква Отче наш. Місце Вознесіння Господнього.  На Храмовій горі  зараз розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. Панорама міста.  Також зайдемо у Гетсиманський сад, будемо молитись  Церкві Всіх Націй та в  гробниці Діви Марії. Божественна Літургія. Віа Долороза (Хресна дорога). Далі відвідаємо Храм Гробу Господнього, зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і побачити головну святиню християнства – Гріб Господній. Стіна Плачу.Вечірні молитви. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Нічліг.

8 день 

 Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у Єрусалим. Божественна Літургія о 9.00.Далі наш паломницький шлях пролягає до світлиці Таємної Вечері, що на горі Сіон. Ще багато дивного і сокровенного чекає на Вас в Єрусалимі:  Дорміціон (Бенедиктинський монастир), церква Успіння Божої Матері, Гробниця Давида. Переїзд до Яффо – автобусна оглядова екскурсія по стародавньому місту. Яффо – одне  з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Традиційно вважається, що Яффо був заснований сином Ноя Яфетом. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і повернув із мертвих Товита. Вважається, що тут  Ной побудував свій ковчег, звідси відправився в дорогу пророк Іона. У музеї старого Яффо і на місці розкопок можна побачити археологічні свідчення, що розповідають про минуле міста. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра.  Панорама Тель-Авіва.Вільний час. Переїзд в  аеропорт Бен-Гуріон. Виліт в  Україну.

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

–  переліт Львів – Тель Авів – Львів;

–  проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священника; 

– супровід досвідченого керівника;

– послуги дипломованого гіда;

– 7 ночівель у готелях 3-4*(2-3 особи в номері);

– 7 сніданків та вечер (шведський стіл);

– медичне страхування.

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

–  чайові в Ізраїлі та Йорданії водієві та гідові  в день (разом за 8 днів 30$);

– підйом на г. Тавор та вхідні квитки на екскурсійні об`єкти  в Ізраїлі (за час подорожі 25$); 

– усі вхідні квитки  на екскурсійні об`єкти  в Йорданії (разом 75$); 

– виїзний податок з Ізраїлю  30$;

– виїзний податок з Йорданії 15$.

Фірма залишає за собою право змінювати час, порядок
та кількість екскурсій без зменшення загального об’єму
або змінювати їх на рівноцінні