Єрусалим – особливе місце у Вашому серці!

05.09-13.09.2018
(+ відпочинок на ЧЕРВОНОМУ МОРІ)

1 ДЕНЬ 05.09      03.00 зустріч групи в аеропорту  Бориспіль. Виліт з Києва в Ізраїль о 05.55 год. Приліт в аеропорт “Бен –Гуріон” в Тель-Авіві . Переїзд в місто Ейлат. По дорозі відпочинок на  Мертвому морі (2 год.). Поселення в готель. Відпочинок на Червоному морі. Оглядова екскурсія містом. Відвідання фабрики дорогоцінного каміння. Вечеря. Нічліг

2 ДЕНЬ 06.09    Сніданок. Відпочинок на морі. Факультативно пропонуємо відвідати підводну обсерваторію з її захоплюючими видами морського королівства. Можливість спуститися до океанських глибин у спеціальній субмарині (40$). Вечеря. Нічліг. Похід на гору Сінай(Єгипет) за бажанням, 85 $).

3 ДЕНЬ 07.09 Сніданок. Виселення з готелю. Відпочинок на Червоному  морі. 15.00 – Переїзд у Вифлеєм.  Поселення в готелі. Вечеря. Нічліг.

4 ДЕНЬ 08.09 Сніданок. Вифлеєм. Служба Божа на Полі пастушків. Молочний грот. Базиліка Різдва Христового, Вифлиємська Зірка. Каплиця ясел. Переїзд у ЄРУСАЛИМ. Церква Отче Наш, Місце Вознесіння Господнього (стопа). Гефсиманський сад. Базиліка Страстей Господніх. Гробниця Божої Матері.  Повернення  в готель. Вечеря. Нічліг.

5 ДЕНЬ 09.09  Сніданок. Дім Анни. Служба Божа. Овеча купільВіа Долороза (Хресна Дорога), Храм Гробу Господнього. Кімната Тайної вечері. Церква Успіння Божої Матері. Гробниця Давида. Стіна Плачу.  Повернення  в готель. Вечеря. Нічліг.

6 ДЕНЬ 10.09 Сніданок.  Віфанія – місце воскресіння Лазаря. Поминальна служба Божа. Омивання  в річці Йордан.Панорама монастиря  св. Георгія Хозевіти. Єрихон – місце спокушення Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея. Монастир св. Герасима. Повернення  в готель. Вечеря. Нічліг.

7 ДЕНЬ 11.09      Сніданок. Виселення з готелю.  Гора Тавор – місце Преображення Господнього. Служба Божа. Виїзд на екскурсію в Назарет. Базиліка Благовіщення, церква Святого Гавриїла, колодязь Діви Марії. Кана Галілейська – місце, де Ісус зробив своє перше чудо. Хайфа –  Храм св. Іллі. Панорама Бахайських садів. Пізнє поселення в готель у м. Акко.  Вечеря. Нічліг .

8 ДЕНЬ 12.09 Сніданок. Гора  Блаженств – місце Нагірної проповіді. Служба Божа. Капернаум. Церква 12 Апостолів. Синагога, де проповідував Ісус. Табга – Храм примноження Хлібів та Риб. Озеро Кінерет – Галілейське море, за бажанням трапеза на березі озера рибою Святого Петра (вартість 20$). Повернення в готель. Відпочинок на морі.  Вечеря. Нічліг.

9 ДЕНЬ  13.09 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Тель-Авів.  Екскурсія по Тель-Авіву. Виліт до Києва о 19.45 год. (приліт о 23.05 год.)

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ: 860$ / особи*

* — ціни вказані у іноземній валюті лише з інформаційною метою і до реклами не відносяться.  Всі фінансові операції проводяться лише у гривні по комерційному курсу на день оплати.

 

 • У вартість туру входить:
  Авіапереліт
  Супровід керівника групи;
  Проживання в готелях 4*;
  Харчування 2 –х разове (сніданки +
  вечері)
  Екскурсії згідно програми;
  Послуги гіда;
  Мед. страхування на час поїздки;
  Трансфери;
  Супровід священика;
 • У вартість туру не входить:
  Вхідні білети на екскурсії 22$ (одноразово);
  Чайові (гіду та водію 36$(одноразово).
 •  

Фірма залишає за собою право змінювати час, порядок та кількість екскурсій без зменшення загального об’єму або змінювати їх на рівноцінні