Єрусалим – особливе місце у Вашому серці!

16.02-26.02.2019
ЛЬВІВ-ТЕЛЬ-АВІВ-ЛЬВІВ
(+ відпочинок на ЧЕРВОНОМУ МОРІ)

1 ДЕНЬ 16.02    13.30 год. – зустріч групи в міжнародному аеропорту «Львів», виліт о 15.50 год. Прибуття в аеропорт Бен- Гуріон (м. Тель-Авів) о 19.05 год. Трансфер автобусом у місто Ейлат. Розміщення в готелі. Нічліг.

2 ДЕНЬ 17.02    Сніданок. Відпочинок на Червоному морі. Оглядова екскурсія містом. Відвідання фабрики дорогоцінного каміння. Вечеря. Нічліг.

 3 ДЕНЬ 18.02    Сніданок. Відпочинок на морі. Факультативно пропонуємо відвідати підводну обсерваторію з її захоплюючими видами морського королівства. Можливість спуститися до океанських глибин у спеціальній субмарині (40$). Вечеря. Нічліг. Похід на гору Сінай (Єгипет) за бажанням, 95 $).

4 ДЕНЬ 19.02    Сніданок. Відпочинок на Червоному  морі. Вечеря. Нічліг.

5  ДЕНЬ 20.02  Сніданок. Виселення з готелю о 07:30 год. Відпочинок на Мертвому морі (2 год.). Єрихон – місце спокушення Ісуса Христа дияволом. Дерево ЗакхеяМонастир Св. Герасима.  Переїзд та поселення в готель у м. Тверія. Вечеря. Нічліг.

6 ДЕНЬ 21.02    Сніданок. Гора Тавор – місце Преображення Господнє .Служба Божа. Виїзд в Назарет. Базиліка Благовіщення, церква Святого Гавриїла, колодязь Діви Марії. Кана Галілейська – місце, де Ісус зробив своє перше чудо. Вечеря. Нічліг.

7 ДЕНЬ 22.02    Сніданок. Виселення з готелю. Гора  Блаженств – місце Нагірної проповіді. Служба Божа. Капернаум. Синагога, де проповідував Ісус. Табга – Храм примноження Хлібів та Риб. Озеро Кінерет – Галілейське море, за бажанням трапеза на березі озера рибою Святого Петра (вартість 20$). Ярденіт  – місце омивання паломників у водах Йорданських. Поселення в готелі в Вифлеємі. Вечеря. Нічліг.

8 ДЕНЬ 23.02    Сніданок. Вифлеєм. Служба Божа на Полі пастушків. Молочний грот. Базиліка Різдва Христового, Вифлиємська Зірка. Каплиця ясел. Переїзд у ЄРУСАЛИМ: Церква Отче Наш, Місце Вознесіння Господнього (стопа). Гефсиманський сад. Базиліка Страстей Господніх. Гробниця Божої Матері.  Повернення  в готель. Вечеря. Нічліг.

9 ДЕНЬ 24.02   Сніданок. Виїзд у Єрусалим: Віа  Долороза (Хресна Дорога), Храм Гробу Господнього – місце розп’яття, воскресіння та вознесіння Христа. Стіна Плачу. Кімната Тайної вечері. Церква Успіння Божої Матері. Гробниця Давида. Дім Анни. Овеча купіль.  Повернення  в готель. Вечеря. Нічліг.

 10 ДЕНЬ 25.02  Сніданок. Віфанія – місце воскресіння Лазаря. Поминальна служба Божа. Ейн Карем, місце зустрічі Єлизавети з Марією. Церква Івана Хрестителя.  Храм Св. Петра в Галіканту. Повернення  в готель. Вечеря. Нічліг.

11 ДЕНЬ 26.02  Сніданок, виселення з готелю. 7:00 переїзд в аеропорт Бен-Гуріон. Виліт о  11:15год. Приліт у Львів о 14:50год.

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ: 920 $ / особи*

* — ціни вказані у іноземній валюті лише з інформаційною метою і до реклами не відносяться.  Всі фінансові операції проводяться лише у гривні по комерційному курсу на день оплати.

 

 • У вартість туру входить:
  Авіапереліт Львів-Тель-Авів-Львів
  Супровід керівника групи;
  Проживання в готелях 3-4*;
  Харчування 2 –х разове (сніданки +
  вечері)
  Екскурсії згідно програми;
  Послуги гіда;
  Мед. страхування на час поїздки;
  Трансфери;
  Супровід священика;
 • У вартість туру не входить:
  Вхідні білети на екскурсії 24$ (одноразово);
  Чайові (гіду та водію 40$(одноразово).
 •  

Фірма залишає за собою право змінювати час, порядок та кількість екскурсій без зменшення загального об’єму або змінювати їх на рівноцінні