Єрусалим – особливе місце у Вашому серці!

(+ відпочинок на ЧЕРВОНОМУ МОРІ)

1 ДЕНЬ  Зустріч групи в аеропорту ,виліт  у Тель Авів.  Прибуття в аеропорт Бен- Гуріон (м. Тель-Авів). Трансфер автобусом через пустелю до м. Ейлат. Розміщення в готелі. 

2 ДЕНЬ Сніданок. Відпочинок на морі. Факультативно пропонуємо відвідати підводну обсерваторію. Можливість спуститися до океанських глибин у спеціальній субмарині (40$). Вечеря. Нічліг. Похід на гору Сінай (Єгипет) за бажанням, 85 $).

3 ДЕНЬ Сніданок. Відпочинок на Червоному морі. Оглядова екскурсія містом Ейлат. Відвідання фабрики дорогоцінного каміння. Вечеря. Нічліг.

4 ДЕНЬ Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на Мертве море (відпочинок 3 год.). Єрихон – місце спокушення Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея.  Монастир Св. Герасима. Місце Хрещення Ісуса Христа. Омивання у водах Йорданських.   Переїзд та поселення в готель у м. Вифлеєм. Вечеря. Нічліг.

5 ДЕНЬ Сніданок. Виїзд на екскурсію: Оливна гора, Церква Отче Наш, Місце Вознесіння Господнього (стопа). Базиліка Різдва Христового, Вифлиємська Зірка. Каплиця ясел. Молочний грот. Стіна Плачу.  Повернення  в готель . Вечеря. Нічліг .

6 ДЕНЬ Сніданок. Виїзд у Єрусалим: Віа  Долороза (Хресна Дорога), Храм Гробу Господнього – місце розп’яття, воскресіння та вознесіння Христа. Кімната Тайної вечері. Церква Успіння Божої Матері. Гробниця Давида. Гефсиманський сад. Базиліка Страстей Господніх. Гробниця Божої Матері. Поверення в готель. Вечеря. Нічліг.

7 ДЕНЬ Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія у монастир в Ейн Карем. Місце зустрічі Єлизавети з Марією. Печера Івана Хрестителя. Хайфa. Гора Кармель  – «Сад Божий». Храм Святого Іллі. Панорама Бахайських садів. Поселення в готель у м. Тверія. Вечеря. Нічліг.

8 ДЕНЬ Сніданок. Назарет. Базиліка Благовіщення, церква Святого Гавриїла, колодязь Діви Марії. Кана Галілейська – місце, де Ісус зробив своє перше чудо. Гора Фавор – місце Преображення Господнє . Повернення  в готель. Вечеря. Нічліг.

9 ДЕНЬ Сніданок. Виселення з готелю. Гора  Блаженств – місце Нагірної проповіді. Капернаум. Синагога, де проповідував Ісус. Табга – Храм примноження Хлібів та Риб. Озеро Кінерет – Галілейське море, факультативно екскурсія по морю кораблем (вартість 10$), за бажанням трапеза на березі озера рибою Святого Петра (вартість 20$). Переїзд в аеропорт Бен-Гуріон. Виліт в Україну.

 • У вартість туру входить:
  Авіапереліт
  Супровід керівника групи;
  Проживання в готелях 4*;
  Харчування 2 –х разове (сніданки +
  вечері)
  Екскурсії згідно програми;
  Послуги гіда;
  Мед. страхування на час поїздки;
  Трансфери;
  Супровід священика;
 • У вартість туру не входить:
  Вхідні білети на екскурсії 22$ (одноразово);
  Чайові (гіду та водію 32$(одноразово).
 •  

Фірма залишає за собою право змінювати час, порядок та кількість екскурсій без зменшення загального об’єму або змінювати їх на рівноцінні
* — ціни вказані у іноземній валюті лише з інформаційною метою і до реклами не відносяться.
Всі фінансові операції проводяться лише у гривні по комерційному курсу на день оплати.