Єрусалим – особливе місце у Вашому серці!

(+ відпочинок на ЧЕРВОНОМУ МОРІ)

1 ДЕНЬ
Зустріч групи в аеропорту «Бориспіль». Виліт в Ізраїль. Прибуття в аеропорт Бен- Гуріон (м. Тель-Авів) . Трансфер автобусом через пустелю Негев до Ейлату.

2 ДЕНЬ Сніданок. Поселення в готелі. Відпочинок на морі. Вечірня екскурсія по Ейлату. Відвідання фабрики дорогоцінного каміння. Вечеря. Нічліг. Похід на гору Сінай (Єгипет) (за бажанням, 85 $).

3 ДЕНЬ  Екскурсія у ПЕТРУ (Йорданія) – за бажанням – 250$.(Ранковий виїзд). Сніданок. Відпочинок на Червоному  морі. Факультативно пропонуємо  відвідати  підводну обсерваторію з її захоплюючими видами морського королівства. Можливість спуститися до океанських глибин у спеціальній субмарині. Вечеря. Нічліг. Похід на гору Сінай (Єгипет) (за бажанням, 85 $)

4 ДЕНЬ Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на Мертве море (відпочинок на пляжі 2 год.). Можливість відвідати  фабрику косметики Мертвого моря . Єрихон – місце спокушення Ісуса Христа дияволом. Поселення в готелі у м. Єрихон. Вечеря. Нічліг.

5 ДЕНЬ Сніданок. Виселення з готелю. Омивання паломників у священних водах ріки Йордан на місці Хрещення Ісуса. Дерево Закхея. Переїзд у Вифлеєм. Базиліка Різдва Христового, Вифлиємська Зірка. Каплиця ясел. Молочний грот. Поселення  в готель . Вечеря. Нічліг .

6 ДЕНЬ Сніданок. Виїзд у Єрусалим: Віа  Долороза (Хресна Дорога), Храм Гробу Господнього – місце розп’яття, воскресіння та вознесіння Христа. Кімната Тайної вечері. Стіна Плачу. Церква Успіння Божої Матері. Гробниця Давида. Гефсиманський сад. Базиліка Страстей Господніх. Гробниця Божої Матері Поверення в готель. Вечеря. Нічліг.

7 ДЕНЬ Сніданок. Виселення з готелю. Ейн Карем. Оливна гора, Церква Отче Наш, Місце Вознесіння Господнього (стопа). Хайфa. Гора Кармель – «Сад Божий». Храм Святого Іллі. Панорама Бахайських садів. Пізнє поселення в готель у м. Акко. Вечеря. Нічліг.

8 ДЕНЬ Служба Божа в Акко. Сніданок.  Назарет. Базиліка Благовіщення, церква Святого Гавриїла, колодязь Діви Марії. Кана Галілейська – місце, де Ісус зробив своє перше чудо. Гора Фавор – місце Преображення Господнє . Повернення  в готель. Вечеря. Нічліг.

9 ДЕНЬ Сніданок. Відпочинок на Середземному морі.12:00 – виселення та виїзд з готелю. Гора  Блаженств – місце Нагірної проповіді. Капернаум. Церква 12 Апостолів. Синагога, де проповідував Ісус. Табга – Храм примноження Хлібів та Риб. Озеро Кінерет ,за бажанням трапеза на березі озера рибою Святого Петра (вартість 20$). Яффо прогулянка по стародавньому  місту. Камінь Андромеди, Стародавній порт, місце будівництва Ноєвого Ковчегу, церква Святого Петра. Переїзд в аеропорт Бен-Гуріон. Виліт в Україну.

 • У вартість туру входить:
  Авіапереліт;
  Супровід керівника групи;
  Проживання в готелях 4*;
  Харчування 2 –х разове (сніданки +
  вечері)
  Екскурсії згідно програми;
  Послуги гіда;
  Мед. страхування на час поїздки;
  Трансфери;
  Супровід священика;
 • У вартість туру не входить:
  Вхідні білети на екскурсії 22$ (одноразово);
  Чайові (гіду та водію 32$(одноразово).
  дорога до Києва і назад
   

Фірма залишає за собою право змінювати час, порядок та кількість екскурсій без зменшення загального об’єму або змінювати їх на рівноцінні
* — ціни вказані у іноземній валюті лише з інформаційною метою і до реклами не відносяться.
Всі фінансові операції проводяться лише у гривні по комерційному курсу на день оплати.