Подорож у Середньовіччя

1 день
Приїзд до Львова – зустріч групи на вокзалі представником фірми і екскурсоводом. Посадка в автобус. Екскурсія в собор св.Юра – головну святиню Української Греко-Католицької Церкви, екскурсія на Високий замок – панорама міста з висоти пташиного польоту.

Виїзд на екскурсію по замкам Львівщини «Золота підкова» – Олеський замок – пам’ятник архітектури і історії XIII-XVIIIст. – найстаріший замок на західноукраїнських землях, музей-заповідник з унікальними творами живопису і скульптури, колиска польського короля Яна III Собеського, Підгорецький замок – пам’ятник архітектури пізнього Ренесансу, замок Конєцпольскіх з парком – один з найкращих зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонним укріпленням.

Обід в кафе «Равелін» (кафе в середньовічному стилі, біля замку в Золочеві.
Екскурсія в Золочівський замок – /унікальний зразок ренесансного фортифікаційного будівництва, замок збудований за зразком цитаделі 17-18ст.ст.., відвідування »Китайського палацу» – найдавнішого в Європі із 3-х існуючих.
Повернення до Львова. Поселення в центрі міста .
Вільний час. Прогулянка вечірнім Львовом.
Нічліг.

2 день
Виселення з готелю /речі можна залишити в кількох штабних номерах.

Сніданок .
Пішохідна програма «Середньовічний Львів»: площа Ринок з неповторними античними скульптурами і 44 різнорідними за часом і стилем оточеними будинками /ренесанс, барокко, ампір/, славнозвісна Аптека-музей, монументальний і величний Кафедральний собор, каплиця Бої мів, ренесансовий ансамбль Успенської церкви, Домініканський собор, пл..Підкови, костел Єзуїтів, вул..Вірменська – Вірменський собор,проспект Свободи – від пам’ятника Міцкевичу до Оперного Театру.

Обід – 14.00.
Продовження екскурсійної програми з відвідуванням музеїв: музею зброї «Арсенал», музею меблів та порцеляни /факультативно/. Відвідування Львівської шоколадної майстерні.
Відвідування ринку сувенірів «Вернісаж» – «на згадку про Львів».
Вільний час.
Від’їзд зі Львова.