Перлини Прикарпаття

1 день
Приїзд до Львов.Трансфер в готель. Поселення в готелі в центральній частині міста. Вільний час на відпочинок.
Зустріч з екскурсоводом.
Пішохідна екскурсія по центральній частині міста (3-4 години): площа Ринок з неповторними античними скульптурами, і 44разнороднимі за часом і стилем будинками (ренесанс, бароко, ампір), славнозвісний Аптека-музей, монументальний і величний Кафедральний собор, каплиця Боїмів, ренессансовий ансамбль Успенської церкви, Домініканський собор, Вірменська церква.
Прогулянка проспектом Свободи від пам’ятника Міцкевичу до Оперного Театру.
Екскурсія в Оперний Театр.
Відвідування кафе та ресторанів Львова (на вибір): самий Найдорожча ресторація Галичини »Масон», кафе Захера Мазоха, ресторан »Під« Золотий трояндою », ресторан Бачевських. Відвідування Театру Пива »Правда» з дегустацією (факультативно).
Вільний час. Ночівля.

2 день
Сніданок. Автобусна екскурсія по місту: Високий замок – панорама міста з висоти пташиного польоту, відвідування Музею народного побуту та архітектури «Шевченківський гай» (факультативно).
Екскурсія «Львів єврейський»: залишки синагоги на вул. Староєврейській, синагога і Будинок Вчення Якуба Глянцера на вул. Вугільної, нині діюча синагога «Бейт Аарон ве Ісраель» на вул. Братів Міхновських. Єврейсько-австрійська кав’ярня «Штука», музей «Слідами галицьких євреїв», численні історичні місця трагедій єврейського народу: місце збору євреїв перед відправкою в гетто 1942 року, в’язниця на Лонського, Янівський цвинтар, пам’ятник жертвам Голокосту на пр. Чорновола, Янівський концтабір.
Вільний час.
Ночівля.

3 день
Сніданок. Виїзд на екскурсію в Дрогобич – містечко з потужними єврейськими традиціями та історією, найбільша хоральна синагога в східній Європі, музей Бруно Шульца – Трускавець – бальнеологічний курорт, бювет мінеральних вод, (синагога), відвідування ресторану »Кошер Гурме» (факультативно).
Ночівля в Трускавці – Готель SPA “Royal Sun Geneva”, або гост. »Ре Віта»

4 день
Сніданок. Екскурсія по Трускавцю – затишного і екологічно чистому місту, розташованому в мальовничій долині з півночі в передгір’ї Східних Карпат. Відвідування бювету мінеральних вод. У Трускавці налічується 14 джерел мінеральних вод.
Вільний час: купання, спа-процедури, відпочинок. Ночівля.

5 день
Завтрак.Свободное час: купання, спа-процедури, відпочинок.
Виїзд до Львова. Трансфер в аеропорт / ж.д.вокзал.