Перлини Поділля: місто на камені

1 день – субота
6.00 – Виїзд зі Львова автобусом до Камянця Подільського (280км).
По дорозі: Золочів (Золочівський замок – унікальний зразок ренесансного фортифікаційного будівництва, замок збудований за зразком цитаделі 17 – 18ст.ст..) – Теребовля (оборонна фортеця) – Скала Подільська (замок Станіслава Лянцкоронського – 16ст.)
Приїзд в Кам’янець Подільський. Екскурсія по Кам’янцю Подільському – «Місту на камені»,екскурсія на Стару Фортецю – перлину міста Кам’янця, катедральний костел Апостолів Петра і Павла (XVIст.) – відомий фресками Джованні Сампіні, турецьким мінаретом із золотою фігуркою Діви Марії на чолі, кам’яною Лаурою та унікальним органом на 972 труби, Домініканський монастир 15-18ст.,Вірменський квартал, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста.
Розміщення в готелі.
Обідовечеря.
Нічліг.

2 день – неділя
Сніданок.
Виїзд на екскурсію до Хотина – неприступна Хотинська фортеця, заснована ще на початку 11ст. київським князем Володимиром Великим,яка вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра.
Виїзд до Кривче – оборонний замок 17ст., будівля якого має форму прямокутника з баштами на кутах. Екскурсія в Кришталеву печеру,стіни якої вкриті узорами,та загадковими кам’яними формами.
Виїзд до Львова.