Львівська Коляда

Святкування Різдва Христового у Львові – це просто надзвичайна подія,особлива атмосфера самого міста і його жителів передається всім гостям нашого міста,адже Львів-це місце, де особлива прихильність до української традиційної культури,де святкування Різдва проходить з особливим шармом!!!
Незабутні враження залишаються від проведення свята у Львові,де лунає коляда, проходять вуличні вертепи, святкові концерти, безліч фестивалів та ярмарок,де можна придбати та поласувати різними смакитками, а найсмачнішими можуть бути – пампухи,- це СВЯТО, яке проходить у Львові з 08-10.01

1 день
Приїзд у Львів. Зустріч туристів на вокзалі представником фірми.. Доїзд на поселення трамваєм.
Поселення в готелі /хостелі.
Екскурсійна пішохідна програма: “Середньовічний Львів” (площа Ринок, Кафедральний собор, каплиця Боїмів, Львівська Ратуша, Чорна Камяниця, Будинки Корнякта, Любомирських та Масарі, Домініканський собор, вулиця Вірменська, пл..І.Підкови, костел Єзуїтів, Успенська церква, “Італійський дворик”). Відвідування аптеки-музею, музею зброї “Арсенал”.

Обід – 14:00.
Продовження екскурсійної програми. Екскурсія на Високий замок – панорама міста з висоти пташиного польоту. Екскурсія в Оперний Театр.
Вільний час – прогулянка різдвяним Львовом, де гучно колядують біля міської ялинки можна приєднатися до колядників і поколядувати разом з ними.
Нічліг.

2 день
Сніданок.
Екскурсія в Музей народного побуту та архітектури під відкритим небом «Шевченківський гай» – де проходить виступ вертепів, колядки /фестиваль «Спалах Різдвяної Зірки», екскурсія на один з найбільших європейських некрополів – Личаківський цвинтар, в собор св.Юра – перлину старої львівської архітектури в стилі рококо, греко-католицький кафедральний собор.

Обід -14.00.
Відвідування ринку сувенірів «Вернісаж». Відвідування Храму Пресвятої Євхаристії, де проходитиме Різдвяний фестиваль.
Вільний час.
Від’їзд зі Львова.